سوالات شبکه به همراه پاسخ

روشهای ضد شکستگی، این مشکلات را رفع کرده و تصاویری لذت بخش تر را برای بیننده به ارمغان می آورند، اگرچه از لحاظ محاسباتی تا حدی پر هزینه هستند. زیربرگ Services: سرویس های ارائه شده توسط ویندوز و دیگر نرم افزار های نصب شده را لیست میکند و چنانچه در قسمت Essential کلمه Yes نوشته شده باشد ضرروی بودن آن سرویس را تعیین میکند به این معنی که کاربر نباید این سرویس را غیرفعال کند. قسمتهایی که حائذ اهمیت بیشتر است عبارتند از: Conflicts/Sharing: که شامل لیست سخت افزارهایی است که از منابع مشترکی استفاده کرده وبا یکدیگر تداخل پیدا کرده اند میباشد.

اگر نخواهیم گروه Guest اجازه ی ورود پیدا کنند میتوانیم ازهمان قسمت Guest را غیرفعال(Turn Off) کنیم. برای تشخیص اینکه سیستم شما مورد نفوذ هکرها قرار گرفته یا خیر، توجه به کابران تعریف شده برای قسمتهای مختلف این پوشه حائذ اهمیت است،بطور مثال اگر گروه Everyone قدرت نادیده گرفتن تنظیمات لازم برای ورود محلی(Local) به سیستم را پیدا کرده باشد به احتمال قوی سیستم مورد نفوذ قرار گرفته است. اما با این وجود هنوز هم گروهGuest کاملاً غیرفعال نشده، برای اطمینان از غیرفعال شدن آن، باید دراین پوشه(Local Security Settings) و در قسمت Log On Locally، گروه Guest را حذف کنید.Security Options: بر پردازش های سیستم اثر گذاشته و دسترسی یا عدم دسترسی کاربران و گروهها به برنامهها و منابع سیستم را کنترل میکند.

تنظیمات مختلف این قسمت، برای هر چه ایمن تر شدن محاسبات مربوط به Ip میباشد. برنامه iCloud for Windows امکان انجام عمل مشابه به صورت برعکس را هم ارائه میکند. Scan For And Attempt Recovery Of Bad Sectors: سکتورهای معیوب هارد را بررسی کرده و سعی در رفع عیب آنها میکند.انتخاب گزینه ی دوم زمانی که صرف بررسی سطح دیسک میشود را بالا میبرد اما ارزش آن را دارد.برنامه ی Backup: تهیه یک پشتیبان از اطلاعات دیسک سخت یکی از مهمترین مراحل نگهداری سیستم است. Backup اجرا کرد. پشتیبان گیری از اطلاعات در دو حالت ویزارد(Wizard) و یا غیر ویزارد اجرا کرد.ویزارد پشتیبان گیری: 1-در مرحله ی اول پنجره ی خوشامدگویی نمایش داده میشود، Nextرا بزنید.2-برای گرفتن پشتیبان باید در این مرحله گزینه ی اول(Backup Files And Settings) را انتخاب کنید و Next3-در این مرحله تعیین میکنیم که از چه نوع اطلاعاتی قصد پشتیبان گیری داریم.

را تعیین میکند.در زیربرگهایی که با نام فایلهای INIفوق آمده تنظیم و اصلاح محتویات این فایلها انجام میگیرد.زیربرگهای Win.INI وSystem.INI: برای تعیین اجرا یا عدم اجرای درایورهای 16 بیتی( که مخصوص اجرا تحت سیستم عامل Dos بودند) از این زیربرگها استفاده کنید. پادکست را از تمام اپلیکیشنهای پادگیر مانند گوگلپادکست یا Soundcloud میتوان دریافت کرد. در محاسبه این میزان ما تمام فاکتورها اعم از نرخ هَش و هزینه برق و … نوزاد منچستری، ۵۵۰ لامپی داشت و میتوانست ۷۰۰ محاسبه در ثانیه انجام بدهد و ۳۲ بیت حافظه داشت! این کامپیوتر با دارا بودن نمایشگر، کیبور و پرینتر شباهت زیادی به کامپیوترهای مدرن فعلی داشت.

چنانچه چنین گزینه ای در این زیربرگها موجود بود به این معنی است که شما درایور 16 بیتی بر روی سیستم خود دارید که تنها در صورتی که میخواهید بازیهای و برنامه های تحت داس اجرا کنید به آنها نیاز خواهید داشت. رایانه LEO I در آپریل 1951 عملیاتی شد و اولین شغل رایانه ای دفتری متداول در جهان را اجرا کرد. در نتیجه ، کامپیوتر های شخصی IBM ، طراحی، تولید ، و به بازار عرضه شد همه و همه در عرض یک سال. کامپیوتر بابیج در سال ۱۸۹۰ و کامپیوتر بالدوین در سال ۱۸۷۵ تولید شد. به همین جهت نسخه دیگری از پروتکل اینترنت موسوم به IPv6 ارائه شد.

این برنامه ها زمان اتصال شما به اینترنت بدون اطلاع شما به شناسایی اطلاعات کاربری و اطلاعات مرورگر اینترنت شما میپردازد تا بعد متناسب با آن برای کاربر تبلیغات ارسال کند که اغلب برای کاربر ناراحت کننده است و سرعت سیستم را کاهش میدهد. در تاریخ 8 فوریه 1999 و هنگامی که شرکت Free-PC کمپین خود را با ارائه رایانههای شخصی Compaq (با دسترسی به اینترنت در ازای ردیابی عملکرد کاربرو تبلیغات روی صفحه) آغاز کرد، نشانهای از تغییر بازار کامپیوترهای شخصی پدیدار شد.

۴٫ بلوغ و رشد کامپیوتر در ایران: پس از بازگشایی دانشگاه ها در سال ۱۳۶۲ مرحله بعدی رشد کامپیوتر آغاز شد و هر دو شاخه نرم افزار و سخت افزار توسعه فراوانی یافتند. این دوره همراه با رقابت زیاد برای خرید سخت افزار، پیاده سازی سیستم های عظیم نرم افزری، استخدام هر چه بیشتر نیروی انسانی و دنبال کردن برنامه های جامع با توجه به واقعیت های فنی نیروی انسانی کشور بود.

بسیاری از وسایل کوچک و بزرگ نظیر اسباب بازی، اتومبیل و تجهیزات پزشکی وجود دارند که در آنها کامپیوترهای ریزی به کار رفته است و با برنامه هایی که روی آنها نصب گردیده، کار آن دستگاه کنترل می شود. لپ تاپ ها کامپیوترهای قابل حمل هستند که صفحه نمایشگر ، کیبورد ، پردازنده ، مموری ، هارد درایو ، موس پد و پورتهای ورودی و خروجی را در یک پکیج قابل اجرا با باتری قابل شارژ به صورت یکجا دارند .

۸٫ سپس به ورودی HDMI رفته و از دکمه ورودی تلویزیون شمالی HDMI را که مربوط به ورودی تلویزیون است تغییر دهید. در واقع کامپیوتر اطلاعاتی را به عنوان ورودی می گیرد که به ان داده می گویند و روی ان پردازش هایی را انجام می دهد و نتایجی را به صورت خروجی نمایش میدهد که به ان اطلاعات می گویند. Save ذخیره کرد. این برنامه حاوی اطلاعاتی طبقه بندی شده بصورت زیر است:Hardware Resources: اطلاعاتی راجع به منابع سخت افزاری موجود بر روی سیستم دارد. تشخیص عیوب سیستم برنامه System Information: از اين برنامه برای تشخیص مشکلات سخت افزاری و سیستم فایلها و نیز وضعیت سیستم استفاده میشود.پس از تشخیص سخت افزار معیوب میتوان با جایگزین کردن راه انداز آن یا تعویض قطعه قدیمی مشکل سیستم را حل کرد.

دقت کنید که نقاط بازگشت پس از ایجاد قابل حذف نخواهند بود و باید از درج آن مطمئن باشید.برنامهیSystem Restore از دو طریق دیگر هم قابل اجراست:1- System Configuration (مراجعه شود به توضیحات (System Configuration2-System Information و منویTools در آن پیدا کردن مشکلات نرم افزاری سیستم و رفع آنها:برنامه System Configuration:در این بخش به پیکربندی ویندوز توجه شده است، بطور مثال وقتی آیکنی بلافاصله بعد از راه اندازی ویندوز در ناحیه اعلانNotification به نمایش در می آید بخشی از پیکربندی سیستم است. از سال ۱۳۵۰ تا ۱۳۶۰، خرید سخت افزار و نصب نرم افزار ها در ایران به شدت حالتی رقابتی پیدا کرده بود.

CD یا DVD مربوط به درایور آن پرینتر را در دستگاه قرار داده و آن را نصب کنید. بر روی فایل یا پوشهی مورد نظر کلیک راست کنید،سپس Properties را انتخاب کنید. در زیربرگGeneral بر روی دکمهی Advanced کلیک کنید سپس گزینهی Encrypt Contents To Secure Data را علامت بزنید. 2- نقاط علامتگذاری شده توسط کاربر:کاربر بطور دستی آن را تعیین میکند که در قسمت بعدی روش تعیین آن را شرح میدهیم،3- نقاط نصب نرم افزار: تاریخی که در اثر نصب نرم افزار خاصی سیستم آن را علامت گذاری میکند.ادامه: دکمه Next را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید