بررسی و معرفی بهترین لپ تاپ برای کارهای گرافیکی در سال 2022 – تکراتو

لپ تاپ استوک صنعتی با تعریف ارائه شده سیستم هایی هستند که به هر دلیل از حالت آکبندی خارج شده و به عنوان جنس دست دوم در بازار عرضه میشوند. لپ تاپهایی که در این شاخه عرضه میشوند، معمولاً حتی سادهتر از لپ تاپهای دانشگاهی یا مدرسهای هستند. از جمله این خدمات می توان به عیب یابی و تعمیر انواع لپ تاپ های لنوو، تعویض قطعات آسیب دیده لپ تاپ لنوو، عیب یابی و تعمیر انواع تبلت های لنوو، عیب یابی و تعمیر آل این وان های لنوو، تعمیر و تعویض قطعات انواع تجهیزات جانبی کامپیوترهای لنوو، تعمیر تجهیزات شبکه لنوو، تعمیرات مادربرد لنوو و غیره اشاره کرد.

به عنوان مثال، برای خرید لپ تاپ استوک ایسوس، لنوو، hp و لب تاب استوک دل جزء بهترینها هستند و کیفیت محصولاتشان بر همگان ثابت شده است و هرگز از قطعات بیکیفیت در ساخت محصولات خود استفاده نمیکنند. در مورد اختلاف لپ تاپ های دل هم باید بگم کمی کمتر از سونی و حدود 180 تا 200 هزار تومان اختلاف با تهران دارند که این اختلاف قیمت کمتر نسبت به سونی دلایلی داره که یا گفتم و یا خواهم گفت.

نسخه 2019 دل اکس پی اس 13 یکی از بهترین و زیباترین لپ تاپهای ساخته شده در سال 2019 و در عین حال با بهرهمندی از سخت افزاری قدرتمند، میتوان این لپ تاپ را نیز یکی از بهترین لپ تاپ ها برای انجام کارهای گرافیکی در سال 2019 دانست. یک کاور مخصوص نیز در پشت لپ تاپ قرار دارد تا از آن در برابر ضربات محافظت کند. لپ تاپ تدوین یک کارت گرافیک قوی GTX یا RTX و صفحه نمایش بزرگ نیاز دارد. تا الان فقط دو شرکت سازنده لپ تاپ هستند که ما رو تحریم نکردند .

شاهد بودید که در مقایسه لپ تاپ ایسر و اچ پی، هر کدام از دو نظر برتر هستند؛ پس تصمیم نهایی بر عهده شما است که چه معیارهایی را برای خود اولویت قرار دادهاید. لپ تاپ های سری ROG ایسوس که مخصوص بازی طراحی شدن مدل های مختلفی دارند. در کنار تمام این موارد، یک سطح پایینتر گیمرها هم وجود دارند که میتوانند از لپ تاپ نسبتاً قدرتمندی برای طراحی گرافیکی و کارهای سهبعدی خود استفاده کنند.

لپ تاپهای برندهای معتبر مانند لپ تاپ اچ پی، لپ تاپ لنوو و لپ تاپ ایسوس در کنار برندهای دیگر مانند ایسر و اپل قرار گرفتهاند و این تنها خواست، نیاز و بودجه شما است که تعیین میکند باید به سراغ کدام یک از این محصولات بروید. پس برخلاف تصور خیلیها لپ تاپ استوک هم همیشه کالای دستدوم نیست و تنها دلیلی که موجب قیمت مناسب بودن آن میشود تمایل کمتر افراد برای خرید است.

پردازنده به عنوان قلب لپ تاپ عمل میکند. مرحله ششم: در این مرحله، همانند شکل زیر در کادرهای موجود یک نام کاربری و رمز برای مودم خود تعیین نمایید.برای رفتن به مرحله بعد گزینه Next را انتخاب نمایید. همانطور که با معنای کالای استوک آشنا شدید، این دسته از کالاها بعد از انبار کردن در درجهبندیهای A، B، C و D قرار میگیرند. فقط در صورتی می توان گفت لپ تاپ دست دوم است که در ادارات و سازمان ها استفاده شده و بعد از چند سال پایین تر از قیمت اولیه به عنوان لپ تاپ استوک به فروش رسیده است.

در حالی که فقط ممکن است لپ تاپی که به عنوان لپ تاپ دست دوم می خرید یا به عنوان لپ تاپ استوک نهایت 30 روز استفاده شده باشد. به نحوی میشه گفت که تمام ابرقدرت های بازار لپ تاپ بدون چین یا از بین میرفتند یا لپ تاپ ها اینقدر گران بودند که فقط شاهزاده ها و میلیونرها میتوانستند از آن استفاده کنند. لپ تاپ استوک، لپتاپ کارکرده نیست.

در کشور ما عموما برای هر نوع کالای دست دوم عبارت استوک را به کار میبرند و لپ تاپ کارکرده و لپ تاپ دست دوم را همان لپ تاپ استوک معرفی می کنند، که با معنای واقعی این عبارت فاصله عمیقی دارد. این باتری در استفادهی معمول ۱۰ الی ۱۱ ساعت فعالیت مفید دارد. مایکروسافت در سرفیس لپتاپ ۴ نوید عمر باتری بیشتر را میدهد. البته نباید انتظار بسیار بالایی از لپتاپ HP مدل 255G7 داشته باشیم، زیرا این مدل در دسته لپتاپهای میانرده قرار میگیرد و برای کارهای حرفهای و سنگین مناسب نیست. برای بسیاری از کاربران، لپ تاپ ایسوس Core i5 بهترین گزینه برای خرید به حساب میآید؛ چراکه دارای سرعت بالا در اجرای برنامهها و قیمتی مناسب نسبت به لپتاپهای ممتاز است.

پس هنگامی که حرف از لپ تاپ استوک به میان میآید، ذهن شما نباید به سمت لپتاپهای دست دوم و معیوب برود. کاربر: لپ تاپ متوسطیه برای کارهای مثل اکسل و اینترنت گردی خوبه. از طریق شما می توانید اینترنت را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. اما چگونه اینترنت گوشی را به کامپیوتر وصل کنیم؟ اما همیشه در ایران کالاهای کار کرده یا استوک انتخاب مناسبی به نظر نمیرسد. اگر برای خرید لپ تاپ به بازار مراجعه کرده باشید، مطمئنا با اسم لپ تاپ استوک آشنا شده اید و ذهن شما را درگیر کرده است.

لپ تاپ صنعتی یا لپ تاپ استوک صنعتی نوعی لپ تاپ است که برای محیط های کار، کارهای سنگین و زیاد کاربرد دارد این نوع لپ تاپ با توجه به شرایطی که برای آنها تعریف میشود از کیفیت، سرعت، مقاومت و عمر طولانی برخوردار هستند. این واژه ی لاتین در بازارهای اروپایی یک معنا و در بازار ایران معنای کاملا متفاوتی دارد. بنابراین اینکه در ایران به لپ تاپ های دست دوم لپ تاپ استوک میگویند اشتباه است. در نتیجه به عنوان لپ تاپ استوک به فروش می رسد. لپ تاپ استوک به لپ تاپ هایی گفته می شود که خط تولید آن ها متوقف شده در حالی که هیچ کس از آن ها استفاده نکرده است.

اما خب طبیعی است که در فرایند انجام این کار، مشکلاتی نیز گریبانگیر کاربران شود و مانع اتصال لپ تاپ آنها به گوشی هوشمند اندرویدی شود. مثل کشور خودمان ممکن است یک گوشی یا لپ تاپ به خصوص در یک شهر مقداری ارزانتر باشد اما اختلاف به شکلی نیست که بتوانیم یکی را ارزانتر بدانیم. فراموش نکنید که لپ تاپهای مخصوص آموزش هزینه مناسبتری دارند و شما نیازی به قدرت آنچنانی هم نخواهید داشت. استیم یکی از محبوبترین برنامههایی است که گیمرها برای اتصال به بازیهای آنلاین و اجرای بازیهای رایانهای به آن نیاز دارند. افرادی که در حوزه سرمایهگذاری و سهام فعالیت دارند، لپ تاپ یقیناً یکی از ابزارهای اصلی کار آنّها است.

خرید لپ تاپ استوک گیمینگ میتواند انتخاب مناسب برای افرادی باشد که سیستم را بیشتر به خاطر انجام بازیهای کامپیوتری تهیه میکنند. این نوع لپ تاپ از نظر سخت افزار قدرتمند طراحی شده است به دلیل شرایطی که برای آن تعریف شده است سیستم تهویه بزرگی دارد که به سرعت آن را خنک میکند. این لپ تاپها طراحی خاصی دارند و امکان جداسازی و چرخاندن صفحه نمایش در آنها فراهم شده است. اچ پی طراحی رنگی را از Omen 17 حذف کرد و طراحی پیچیده تری را برای ما به ارمغان آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید